تبلیغات

تاریخ نسخه‌‌ دیجیتالی بازی Call Of Duty: Modern Warfare اعلام شد

تاریخ نسخه‌‌ دیجیتالی بازی Call Of Duty: Modern Warfare اعلام شد

بازی Call Of Duty: Modern Warfare

اکتیویژن و اینفینیتی وارد همان‌طور که وعده داده بودند، رسما بازی Call of Duty: Modern Warfare را معرفی کردند که پاییز امسال منتشر می‌شود.

طبق اعلام رسمی اکتیویژن، بازی Modern Warfare در تاریخ سوم آبان ۱۳۹۸ (۲۵ اکتبر ۲۰۱۹) ساعت شش بعد از ظهربه وقت آمریکا، برای پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. با این حساب، کاربران ایرانی که قصد خرید این بازی برروی این پلتفرم را دارند یا آن را پیش خرید کرده‌اند، می‌توانند در ساعت دو و سی دقیقه‌ی صبح سوم آبان‌ماه، به این بازی دسترسی داشته باشند. برای نسخه‌های دیجیتالی کنسول‌‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان هنوز تاریخ یکسانی اعلام نشده و هر منطقه، تاریخ عرضه‌ی متفاوتی خواهد داشت. با این حال اکتیویژن اعلام کرده است این بازی ۱۲ ظهر در استرالیا، برای این کنسول‌ها منتشر خواهد شد. به تازگی، اکتیویژن اطلاعاتی در رابطه با محتوای پس از عرضه‌ی بازی منتشر کرده است. طبق این اطلاعات، در Modern Warfare خبری از لوت‌باکس‌ها نخواهد بود و این بازی، سیستم Battle Pass مشابه با Fortnite خواهد داشت.

نسخه‌ی جدید سری Call Of Duty که توسط استودیوی اینفینیتی وارد (Infinity Ward) ساخته شده است، در تاریخ ۲ آبان‌ماه ۱۳۹۸ (۲۵ اکتبر ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌‌‌‌‌های شخصی منتشر خواهد شد.

 

منبع : گیمفا

برچسب ها: activision, call of duty: modern warfare, infinity ward, تاریخ انتشار بازی call of duty: modern warfare, بازی Call Of Duty, نسخه جدید بازی Call Of Duty, سری بازی های Call Of Duty,

موضوع : اخبار بازی ,
تاریخ : دوشنبه 29 مهر 1398
نظرات
کد امنیتی رفرش