تبلیغات

آشنایی با نسل جدید کنترلر الیت اکس‌باکس

آشنایی با نسل جدید کنترلر الیت اکس‌باکس

کنترلر الیت اکس‌باکس

Microsoft ، Xbox Elite Wireless Controller Series 2 ، برنامه Xbox Accessories ، دسته بازی Elite 2

در نمایشگاه E3 امسال بود که مایکروسافت (Microsoft) برای اولین بار از کنترلر نسل جدید خود پرده برداشت. به تازگی نیز ویدیوی جدیدی از جعبه گشایی کنترلر بی‌سیم الیت سری ۲ اکس‌باکس (Xbox Elite Wireless Controller Series 2) منتشر کرده است. کنترلر الیت بی‌نظیر و محبوب اکس‌باکس ویژگی‌های بیشتر و کیفیت برتر را برای پیشی گرفتن بازی‌بازان حرفه‌ای از رقبای خود، ارائه می‌دهد. همان‌طور که انتظار دارید در این ویدیو نه تنها نگاه دقیق‌تری به کنترلر می‌شود بلکه به صورت مفصل به امکانات آن و وجه تمایز آن با نسل قبلی کنترلر الیت پرداخته می‌شود.

در این ویدیو طراح اصلی مایکروسافت، مدیر بخش اکس‌باکس (کسی که بازی‌باز حرفه‌ای Gears of War بود)، قهرمان سابق بازی Halo، یک استریمر و همه‌ی کسانی که به خاطر این کنترلر هیجان‌زده هستند، را می‌بینید. به بیان دیگر چندین دیدگاه مختلف وجود دارد، همه‌ی کسانی که دارند بهترین تلاششان را برای فروش این کنترلر فانتزی به شما می‌کنند.

آشنایی با نسل جدید کنترلر الیت اکس‌باکس

برویم سراغ کنترلر. این کنترلر با یک کیف برای حمل، ست ۶ تایی متنوع سری آنالوگ، ست ۴ تایی از انواع پدال، دو نوع مختلف دی پد (جهت نما)، ابزاری برای تنظیم آنالوگ‌ها، یک پایه شارژ و یک کابل یو اس بی نوع سی همراه شده است. البته که همه‌ی این‌ها ارزان تمام نمی‌شوند. به عبارت دیگر ۱۸۰ دلار آب می‌خورد.

  • ساخته شده برای عملکرد بهتر: طراحی شده برای بازی‌بازان رقابتی امروز. امکانات کنترلر بی‌سیم الیت ۲ اکس‌باکس بیش از ۳۰ نوع روش برای بازی کردن به سان یک حرفه‌ای ارائه می‌دهد. هدف گیری خود را با آنالوگ‌هایی که قابلیت تنظیم فشار دارند، بهتر کنید. با تنظیم کردن ماشه سریع‌تر از قبل به اهداف خود شلیک کنید و با دستگیره‌های لاستیکی که کف دستتان را پوشش دادند، روی هدف متمرکز بمانید.
  • بهینه شده برای شما: با روش بازی ترجیحی شما آنالوگ‌ها قابل تعویض و شکل پدال خود را سوار کنید. تا ۳ پروفایل سفارشی و یک پروفایل پیش‌فرض را بر روی کنترلر ذخیره کنید و در هر لحظه که اراده کنید با فشردن دکمه‌ی پروفایل به راحتی بین آن‌ها جابه‌جا شوید. از قابلیت بی‌سیم اکس‌باکس، بلوتوث و حتی کابل یو اس بی نوع سی برای اتصال به اکس‌باکس و دستگاه‌های ویندوز ۱۰ خود، استفاده کنید.
  • روش‌های بیشتر برای شخصی سازی: سفارشی سازی نامحدود را با برنامه‌ی Xbox Accessories تجربه کنید. از تنظیمات پیکربندی اختصاصی استفاده کنید؛ مانند اختصاص یک دکمه برای تشخیص صدا برای عملکرد‌هایی نظیر “شروع ضبط” یا ” اسکرین‌شات بگیر”. اختصاص دادن یک دکمه به عنوان “کلید شیفت” برای ورودی‌های دو شقی برای جایگزینی هر یک از دکمه‌های دیگر با عملکرد جدید.
  • طراحی شده برای استفاده‌ی طولانی مدت: فقط با یک بار شارژ باطری ۴۰ ساعت بازی کنید با اجزایی که برای ماندگاری بالا ساخته و بهینه شده است. کنترلر را در داخل یا بیرون کیف نگهداری با کابل یو اس بی نوع سی و پایه شارژ، شارژ کنید.

/

کنترلر بی‌سیم الیت سری ۲ اکس‌باکس در تاریخ دوشنبه ۱۳ آبان ماه ۱۳۹۸ (۴ نوامبر ۲۰۱۹ میلادی) عرضه خواهد شد.

 

منبع : گیم فا

برچسب ها: نسل جدید کنترلر الیت اکس‌باکس, کنترلر الیت, اکس‌باکس, کنترلر الیت اکس‌باکس,

موضوع : اخبار بازی ,
تاریخ : دوشنبه 29 مهر 1398
نظرات
کد امنیتی رفرش